Proje Hakkında


Silivri İstikbal Evleri


Modern ve çağdaş mimari yapılarının yanı sıra , yüksek kalite ve konfor anlayışı ile hayata geçirdiği yaşam alanlarının hayata ve sizlere kattığı değeri her zaman önceliği sayan Yıldırımlar Konut olarak, Silivri’ye yeni ve bir o k adar farklı bir proje daha kazandırmanın heyecanı içindeyiz.

Hayata bakışınızı güçlendirecek yeni projemiz Silivri İstikbal Evleri’yle sizleri gerçek mutlu bir yaşama davet ediyoruz.

Temelinde Kalite Var


Her projesi ile kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen Yıldırımlar Konut;
Modern ve titiz tasarımlarıyla, kullanılan kaliteli malzemelerle mutfaktaki ankastre demirbaş tercihleri ve daha bir çok yenilikleri ile ismine yakışır bir kaliteyi sizlere sunmaktan gurur duyuyor.

Kârlı Yatırımın Lokasyonu


Silivri'nin en prestijli konumuna sahip İSTİKBAL EVLERİ, sunduğu ayrıcaklıklarıyla hayatınıza değer katıyor.

Değeri her geçen gün katlanan konforlu evleri, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanları ile İSTİKBAL EVLERİ buraların en değerlisi.

Sizleri Ayrıcalıklı Yaşama Davet Ediyoruz


Sevdiklerinizle birlikte günün keyfini çıkaracağınız yürüyüş yolları, kamelya, oyun parkı, süs havuzu, spor sahası, kapalı otaparkı ile ve birçok sosyal imkanıyla ayrılcalıklı bir yaşam sizleri bekliyor.

Mükemmellik Her Noktada Kusursuzluk Gerektirir


Mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü bir yaşam kalitesiyle mutluluğun perdeleri yeniden aralanıyor...

4868.84 m2 arsa üzerine kurulu tamamen aile hayatına uygun tasarlanan butik sitemiz; 4 bloktan oluşmaktadır. 2+1, 3+1, olacak şekilde özel otoparklı toplam 9 ticari 63 adet daire bulunmaktadır.

Size Özel Kapalı Otopark


Blokların altında, her daire için “özel ”tahsis edilmiş kapalı otopark, otomobilinizi güneş ışığı ve hava şartlarının zararlı etkilerinden uzak tutacak

Bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz